LJUSKRONA, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft.

Behängd med olikslipade prismor. För elektricitet. Höjd ca 98 cm.

Ej funktionstestad. Smärre nagg och slitage. Ett par prismor kompletterade.

Lähtöhinta
4 000 SEK