SKÅP PÅ BENSTÄLLNING, Sverige, 1920/1930-tal.

Betsad björk, två skåpsdörrar. Bredd 50, djup 37, höjd 76 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, repor, låset fungerar ej. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK