TRÅGSOFFA, rokokostil, omkring sekelskiftet 1900.

Tresits. Bemålad. Svängda, kopplade ben. Stoppad sits och rygg. Längd ca 180cm.

Bruksslitage. Repor. Färgbortfall. Skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK