Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SAMLARKORT I ALBUM, baseball, ca 792, "topps-kort", bl a Jack Norris, Alan Trammel, Greg Maddux, 1988.

Kort från lagen: Cubs, Padres, Braves, Angeles, Dodgers, Yankees, Athletics, White Sox, Expos, Phillies, Blue Jays, Rangers, Royals, Gians, Orioles, Cardinals, Brewers, Tigers, Pirates, Mets, Indians, Red Sox, Astros, Reds, Mariners. Från varje lag finns omkring 27 kort. Samtliga kort med olika spelare. Samlingen innefattar även kort av typ "All Starr, National league", "Leaders", "Turn Back The Clock" mf.

Smärre slitage, något nagg. Ej fullständigt genomgånget.

Lähtöhinta
2 000 SEK