POSITIV, trol Tyskland, omkring år 1900.

Fanerad. Lucka med tre rundade valv. Bärremmar i läder. Medföljande trälåda. Längd 58, Bredd 30, Höjd 48.

Fanerskador och bortfall. Skador. Vev saknas. Ej funktionstestad. Bärlåda saknas ett handtag.

Lähtöhinta
15 000 SEK