HYLLSYSTEM, Olle Pira, 1950/1960-tal.

7 st hyllplan i sektioner. 4 st hyllplan med djup 20 cm, 3 st med djup 30 cm. Stålskenor, höjd ca 244 cm. Etikettmärkt.

Slitage. Ej monterad. Delar för montering ej genomgånget.

Lähtöhinta
3 000 SEK