MÅNBORD, 1900-talet första hälft.

Mörk skiva med gråmålat underrede. Bredd: 90 cm, Djup: 50 cm, Höjd: 72 cm.

Slitage, repor, färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK