TRÅGSOFFA, rokokostil, sekelskiftet 1900.

Skuren dekor av bladverk. Klädd med pegamoid. Senare målning. Längd 205 cm.

En bakfot med skada. Slitage. Repor och märken. Klädsel med slitage och hål.

Lähtöhinta
10 000 SEK