KISTA, allmoge, bär datering 1865.

Rundat lock. Bemålad dekor. Smidda bärhandtag. Längd 120, Bredd 65, Höjd 70.

Sprickor. Färgbortfall, slitage, repor. Låst lock.

Lähtöhinta
1 500 SEK