Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

KAFFESERVIS, porslin, 37 delar, Rosenthal "Sanssouci", 1900-tal

17 kaffekoppar med fat,
11 assietter,
5 askfat,
1 kaffekanna,
1 gräddkanna,
1 sockerskål,
1 skål med lock.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK