NOBUYOSHI ARAKI, fotobok, "ARAKI", begränsad upplaga om 2500, sign och numr. Taschen Books, cologne, Germany.
Fotografier av Araki, intervjuer av Jerome Sans. Konstboken är signerad med japanska kanjitecken. 55x42.
Obetydligt slitage.