Muut
396687

PERKULATORBRYGGARE, 5 delar. Bland annat "Corna Cofee Machine"England. 1930-tal samt 1950-tal.

Skaft av svart. Vacuumfiltrerande cisterner. Ett avtagbart handtag. Extra cistern med knopp. Höjd 30.
Table Model De Luxe. Glas samt metall. Ställ och hållare av metall, skaft av svärtat trä. Vacuumfiltrerande cisterner. Hållare för cistern i metall. Avtagbart handtag. Höjd 46.

Bruksslitage. Brännare saknas. Anlupet.

Lähtöhinta
1 500 SEK