PARTI SILVER, 5 delar, bl a England, 1800/1900-tal, bägare möjligen 1700-tal. Total vikt 410 g.

Skål på fot, höjd 7,5 cm. Bägare efterdekorerad, höjd 9,5 cm. 2 serveringsskedar, sockertång, längd 9-15,5 cm.

Bruksslitage. Smärre bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK