KAFFESERVISDELAR, 3 st, silver, rokokostil, Cohr, Danmark samt GAB, Stockholm 1960-tal. Vikt 1025 g.

Kaffekanna, Cohr, Danmark, höjd 20. Sockerskål, GAB, höjd 11, daterad 1963. Gräddkanna, GAB, höjd 8 cm, daterad 1964.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK