BESTICK, 19 delar, silver, olika modeller, 1800-/1900-tal. Vikt ca 266 gram.

Såsslev, engelsk snäckmodell, längd 19,5 cm. 6 kaffeskedar, modell symfoni. 5 kaffeskedar, Norge samt 7 skedar.

Bruksslitage. Repor. Några med monogram.

Lähtöhinta
1 500 SEK