Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
397197

SCHATULL med FLASKOR, 1800-talets första hälft.

Mahognyfanérad. 3 flaskor med etsad dekor. En bär årtal 1835. Längd 25, bredd 13, höjd 21. Nyckel finns.

Slitage. Torrsprickor. Tillverkningsdefekt. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK