Muut
397197

SCHATULL med FLASKOR, 1800-talets första hälft.

Mahognyfanérad. 3 flaskor med etsad dekor. En bär årtal 1835. Längd 25, bredd 13, höjd 21. Nyckel finns.

Slitage. Torrsprickor. Tillverkningsdefekt.

Lähtöhinta
1 500 SEK