KASK FÖR POLIS SAMT EMBLEM, 1900-talets första hälft.

Mässingsemblem samt pigg från Stockholmspolisen. Emblem från svenska armén. Höjd: 9-24 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK