LEKSAKSBIL, Schuco, Tyskland, omkring 1900-talets mitt.

Rödlackerad. Schuco Studio 1050 U.S.A. PATENT no 2144461 D.R. PATENTE. Längd ca 13 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Ett däck löst. Färgfläck. Ej funktionstestad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK