TRÄDGÅRDSBORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Metall med svängd form. Bredd: 64, Djup: 39, Höjd: 59,5 cm.

Slitage, repor, korrosion, omarbetad.

Lähtöhinta
3 000 SEK