VINKANNA, silver, A.A. Kovalsky, Moskva, Ryssland 1850. Vikt ca 560g.

Rund med bred godronnering, rund fot, bladornerad hänkel. Höjd 30 cm.

Smärre slitage och bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK