KNIV MED SLIDA, ben och silver, Norge, tidigt 1900-tal.

Bladet signerat D Borgersen. Skuren dekor av bladverk. Beslag av silver. Längd 21 cm.

Slitage. Fäste med några sprickor.

Lähtöhinta
10 000 SEK