SKRIN SAMT BOK OCH HÄFTE, 2 st, 1800-tal.

Skrin i form av bok med skinnband, längd 17 cm. Bok "Handbok för Fruntimmer", 7e delen, 1812, pappband. Häfte "Spionen i den förnäma werlden", Djurgårdsskojaren, tryckt 1831.

Skador. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK