GARDINER, ett par, "Korgpil", Viola Gråsten, Bra Bohag, 1900-tal, ca 190x110.

Bomull. Dekor i grönt och vinrött mot röd fond.

Bruksslitage. Endast en kortsida fållad på vardera gardin.

Lähtöhinta
3 000 SEK