MARGARETABÄGARE, silver, A Michelsen, Köpenhamn, Danmark, 1946. Vikt 419 g.

Veckad form. Förgylld dekor i renässansstil. Invändigt förgylld. Höjd 18 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK