Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SKÅLAR, 3 st samt BÄGARE, silver, 1900-tal. Vikt ca 378 gram.

Skål. Vera Ferngren, 1966, längd 16 cm. 2 skålar, längd 12 och 13 cm. Bägare, GAB, 1939., höjd 8 cm.

Några bucklor. Smärre repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK