NATTDUKSBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Målat. Skiva av marmor. En dörr. Bredd 40. Djup 40. Höjd 77 cm.

Senare målning. Repor och märken. Färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK