FOTOALBUM FRÅN FÄRDER MED FYLGIA OCH OSCAR II, 2 st, 1923-32.

Ett album från kadetterna och förärat Bror Ramel. Helband i skinn resp skinnimitation varav det senare med initialerna B.R. under friherrlig krona.

Slitage, fläckar, något enstaka foto löst, ett album med smärre ryggskada, ej fullständigt genomgångna.

Alkuperä - Provenienssi

Bror Ramel.

Lähtöhinta
1 500 SEK