PARTI SILVER, 5 delar, bland annat Adie Brothers LTD, Birmingham, 1980. Total vikt exklusive vas ca 450g.

Såsslev invändigt förgylld, längd 36. 2 saltkar uppburna av delfiner krönta av putti med tillhörande skedar, höjd 10. Konformad vas, höjd 20,5. Brödställ, höjd 8,5cm.

Bruksslitage. Repor. Monogram. Vas med fylldfot.

Lähtöhinta
2 500 SEK