VINSTÄLL, tidigt 1900-tal.

VINSTÄLL, tidigt 1900-tal.

Grönmålad metall. För flaskor. Längd 55. Bredd 55. Höjd 113 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken och repor. Anlupet. Färgbortfall. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK