BLOMBORD MED FONTÄN, 1900-talets mitt.

Mosaik. Svärtat trä. Svängd form. Belysning. 3 ben. Längd 100. Djup 65. Höjd 50 cm.

Mindre listskador. Slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK