402227

SAMLING SMYCKEN, 5 delar, 1800-/1900-tal.

Medaljong med kedja, 1847, diameter 2,5 cm. Kamébrosch med mässingsram. Kamébrosch med silverram. Kamébrosch med förgylld ram samt granatbrosch.

Bruksslitage. Smärre skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK