FIGURIN, porslin, Royal Copenhagen, 1900-talets andra hälft.

Man omplåstras av kvinna. Märkt "3171 AT" samt stämpelmärkt "Royal Copenhagen Denmark". Höjd 48 cm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK