TABURETT, gustaviansk, Melchior Lundberg Stockholm(mästare 1775-1812).

Hörnfleuroner. Nedåt avsmalnande kannelerade ben. Signerad MLB. Framskrapad färg.

Klädsel saknas. Slitage. Lätt ranglig.

Lähtöhinta
4 000 SEK