PARTI BESTICK, 6 udda delar, silver, bla N. Juhlin, Karlshamn 1800-talets mitt.

"Gammal fransk" resp "Engelsk snäck". 2 gafflar, 4 matskedar.

Slitage och repor.

Lähtöhinta
600 SEK