BARSKÅP, Sverige, 1950-tal.

BARSKÅP, Sverige, 1950-tal.

Teak. Ben av ek. Svärtad barinredning med belysning. Längd 79 cm, bredd 42 cm, höjd 125 cm. Nyckel finns.

Rankt. Elen ej funktionstestat. I övrigt bruksslitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK