Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

LJUSSTAKAR, ett par, silver, England, 1900-tal.

Dekor av växter. Kvadratisk avsmalnande skaft på rund fylld fot. Höjd 25 cm.

Bucklig fot. Skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK