FIGURINER, 4 st, porslin, Goebel. Västtyskland-Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Tre gossar resp gosse med flicka. Höjd 11-17,5 cm. Fyra originalkartonger medföljer.

Slitage. Möjligen är kartongerna ej till figurerna ovan.

Lähtöhinta
2 000 SEK