JALUSISKÅP, 1900-talets första hälft.

Ek. 2 jaslusidörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 107. Djup 40. Höjd 102 cm. Nyckel finns.

Något fläckad skiva. Repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK