Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
406263

ARMBAND, 18 k guld, Johansson & Magaliff, Stockholm, 1911. Vikt 18 gram

Två kartucher med innefatta de pärlor. Längd: 17 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK