VÄGGLAMPA, "Modell PH", Louis Pulsen för Poul Henningsen, 1900-talets slut.

Patinerad och vitlackerad koppar. Diameter 45 cm.

Ytslitage, repor, rostangrepp. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?