Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

FÅTÖLJER, ett par, nyrenässans, 1800-talets slut.

EK. Stoppad sits, rygg samt armlän. Delvis genombruten rygg. Framtill svarvade ben med hjul. Klätt i polykromt mönstrat tyg.

Slitage, repor. Tyg med slitage och hål.

Lähtöhinta
3 000 SEK