Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

FÅTÖLJER, ett par, nyrenässans, 1800-talets slut.

EK. Stoppad sits, rygg samt armlän. Delvis genombruten rygg. Framtill svarvade ben med hjul. Klätt i polykromt mönstrat tyg.

Slitage, repor. Tyg med slitage och hål.

Lähtöhinta
3 000 SEK