TESERVIS, 23 delar, porslin, "Mon-Amie", Rörstrand.

8 tekoppar med 12 fat, 12 assietter, tekanna, sockerskål samt gräddkanna. Assietterna och några koppar VDN-märkta.

Mindre bruksslitage. Ett tefat med spricka och nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK