BORD, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

Fanerad med mahogny, kantsarg, svarvade ben. Hörn i mässing. Längd 80, bredd 80, höjd 59.

Bruksslitage. Märken och repor. Spräckt kantsarg på tre ställen.

Lähtöhinta
5 000 SEK