STOLAR OCH TABURETT, 6 delar, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft.

5 stolar. 1 taburett. Fanerade med mahogny. Fast stoppad sits. 2 stolar med lagerkrans i ryggbricka.

Repor och märken. Fanerskador och lagningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK