BESTICKSUPPSÄTTNING

BESTICKSUPPSÄTTNING

Försilvrade, Arg 800. För 12 pers. 51 delar. 12 st. gafflar, 12 st. knivar, 12 st. matskedar, 12 st. kaffeskedar, 1 st. soppslev, 2 st salladsbestick.

Repor och slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK