STICKERT, Sverige, m/1952, för flygvapnet, 1900-tal.

Mässingsfäste. Knapp med dekor av tre kronor. Balja i läder med mässingsbeslag. Medföljande läderbälte med mässingsbeslag. Längd 34-90 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK