Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

MATSALSGRUPP, 5 delar, nyrenässans, 1800-talets senare hälft.

4 stolar med klädd sits och rygg. Bord med oktagonalskiva och fyra kopplade ben. L 96, b 96, h 75.

Smärre slitage, repor, rispor.

Lähtöhinta
1 800 SEK