PARTI KÄNDISFOTOGRAFIER, 10 st, varav 3 st signerade.

Bilder av bl a Clark Gable, Lars Hansson i "Gustaf III", Ivan Hedqvist i "Dunungen", Tony Curtis och Elisabeth Bergner. 13x9 - 25x20

Slitage, smärre gulnade.

Lähtöhinta
2 000 SEK