SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets slut.

Bronserad och förgylld ram. Rikligt dekorerad med putti, akantus och druvor. Upptill med rocailleformationer och centralplacerad bock. 170x74.

Smärre slitage. Renoverad. Utbytt glas, enstaka lagning.

Lähtöhinta
4 000 SEK